+38 (067) 313 32 71

Порошкове пофарбування

Здійснюємо порошкове фарбування металовиробів будь-яких форм з габаритами до 4.3 Х 1.8 Х 1м.

Застосування технології порошкового фарбування позбавляє від екологічних проблем: вогненебезпечні та токсичні розчинники не використовуються.

Завдяки застосуванню електростатичного процесу тріщини та відлущення виключені. Частинки фарби рівномірно "прилипають" до поверхні і не тільки покриваюсь , але й захищають її від природніх та механічних чинників.

Порошкове фарбування – екологічно чиста технологія створення високоміцного декоративного покриття на металевих поверхнях, застосовується замість стандартного менш надійного лакофарбового покриття.

технології порошкового фарбування

Чому саме порошкова фарба?

  1. 1. Ідеальна якість покриття Якісне рівномірне фарбування виключає ймовірність виникнення непокритих ділянок. Поверхня набуває властивостей, які при застосуванні традиційних технологій недосяжні або в декілька разів дорожчі.
  2. 2. Технологічність Висока швидкість полімеризації, зменшення кількості технологічних операцій, компактність обладнання, що дозволяє зменшити розхід фарби.
  3. 3. Антикорозійні властивості Зернистість композиції складає 10–100 мкм (залежно від типу фарби), що виключає можливість утворення на поверхні матеріалу корозії.
  4. 4. Стійкість до забруднень Вам не доведеться хвилюватися про догляд за фарбованим покриттям – стійкість до забруднення бензином та хімічними речовинами гарантована.
  5. 5. Термостійкість Після порошкового фарбування виріб стає більш стійким до різких перепадів температур. Теплова стійкість фарби – від -60 до +120 °С.
  6. 6. Унікальність В деяких випадках порошкова фарба є дійсно незамінною, – наприклад, при покритті нестандартних та збірних конструкцій.
  7. 7. Швидкість нанесення На відміну від лакофарбового покриття сушка порошкової фарби відбувається лише один раз.
Наші спеціалісти нададуть якісні, точні послуги та допоможуть Вам вирішити будь-які Ваші технічні задуми.